• No products in the cart.
Proceed to Checkout

Úklid okolí domu

Čištění venku

Užitečným a účinným pomocníkem dokáže být octový čistič RinGO i v okolí vašeho domu. A právě tady oceníte jejich největší výhodu – oproti chemickým čističům mají přírodní základ a biologickou odbouratelnost. Tedy žádná chemie, žádný saponát.

Úklid okolí domu

Nalijte do kbelíku s vlažnou vodou jednu dávku octového čističe a okna s ní omyjte. Nešetřete vodou, aby se dobře spláchla všechna špína. Nezapomeňte rovnou omýt také okenní rámy a parapety. Okna pak dobře osušte.

Venkovní dlažba může být špinavá a kluzká. Zvlášť když zaprší a terasa je mokrá. Pak je čas si pomoci přírodním octovým čističem RinGO. Zapomeňte na chemické čističe, protože dlažbu chcete nejen dobře vyčistit, ale přitom i šetřit vaše životní prostředí.

Postup:
  • Nejdříve dlažbu očistěte tvrdým koštětem nebo kartáčem. Odstraníte tím největší špínu, listí a větve.
  • Pak naplňte velký kbelík do poloviny vodou a druhou polovinu doplňte přírodním octovým čističem RinGO NATUR.
  • Když budete dlažbu čistit, počkejte, až bude sucho. Když by mělo pršet, účinek přijde vniveč.
  • Čištění opakujte podle potřeby. Dávejte ale pozor na trávník a rostliny. RinGO je kyselinový produkt, kromě vlivu na trávník a rostliny nezapomeňte na to, že se nemůže používat na dlažbu obsahující vápník.

Máte zahradní nábytek ze dřeva nebo umělé hmoty? Především na světlém zahradním nábytku hned vidíte, jak je špinavý. Pravidelně ho proto čistěte, špína tak nebude mít příležitost se zažrat a čištění bude ještě rychlejší. Půjde Vám to jednodušeji, když do kbelíku s vodou přidáte jednu dávku přírodního octovýého čistič RinGO v poměru 4 polévkové lžíce na 1 litr vody. Budete tak šetřit i své životní prostředí.
Na obtížně odstranitelnou špínu použijte neředěný octový čistič.

A ještě jedna rada. Skončila sezóna? Uložte nábytek do kůlny suchý. Když nebudete mít na uložení místo, můžete ho přikrýt plachtou. Na jaře pak s pomocí octového čističe budete mít rychle zahradní nábytek opět čistý.

Azalka, vřes a rododendrony potřebují kyselou půdu. Občas proto postříkejte půdu směsí vody a neparfemovaného octového čističe.

Scroll to top